OHLASY

Ohlasy a hodnocení

Své pocity si nenechali pro sebe

Šáruš S.

*****

Dnes jsem se k Vám stavila a mužů říct že jsem lepší donut nikdy neměla. Naprosto vynikající ��

Jana J.

*****

Pred par mesici jsem zmenila zivotospravu a zacala jist zdraveji a cvicit. Pak se ale otevrel obchudek Felini Donuts a ja neodolala a ochutnala jejich donuty,ktere jsem si zamilovala...:-)! Nejsou ani tucne,ani preslazene. Zajimave je na tom to,ze ac si je dopravam skoro denne,tak presto stale hubnu a ma postava ma tvary jeste krasnejsi! :-) Mozna je to tou spaldovou moukou,mozna laskou,se kterou to pecou :-),kazdopadne se z nich nepribira... a ja si je dopravam denne a hubnu...pro nekoho nemozne,pro me normalni. A muj favorit?....malinovy! :)

Petra H.

*****

Bomba! Pecka! � Skvělé donuty, dnes premiéra a né naposledy. � Opravdu skvělá chuť a už jen to, že jsou pečené je velké + .. Jen tak dále. 

Lucie M.

*****

Dnes jsme ochutnali malinový a karamelový donut a byly velmi dobré. Jako velké plus hodnotím to, že jsou vyrobeny ze špaldové mouky a slazeny medem. Také nás potěšila milá obsluha. Rozhodně to nebyla naše poslední návštěva. Ať se Vám daří :)

Iva F.

*****

Dneska jsem zavítala do tohoto nového podniku a musela jsem ochutnat všechny. Donuty. :-P A musím říct, že jsou opravdu výborné. Zatím u mě vede kokos. Díky špaldové mouce, slazení medem a přípravě pečením nejsou tak přeslazené a tučné jako donuty od nedaleké konkurence. A hlavně vás mám skoro za barákem :D

Soňa E.

*****

Na Čokoládovém festivalu ve Zlíně jsem měla možnost ochutnat a následně zakoupit bílou čokoládu Lassi... Byli jste jedni z mála prodávajících, kteří mě velmi potěšili svým přístupem a prezentací... Děkuji

Zuzka T.

*****

Excelentní čokoláda, rychlé dodání. Doporučuju :)