O NÁS

Čokoláda a cukrařina nás baví. A když nás to baví, dáváme tomu vše, co v nás je, a ještě mnohem více. Od toho se pak odráží kvalita produktů a náš osobitý přístup, který Ti přinášíme. Proto si můžeš být jistý, že u nás dostaneš to nejlepší...

V současnosti je Felini Donuts česká cukrářská společnost specializující se především na pečení donutů a prodej vysoce kvalitní čokolády a produktů z ní vyrobených. Vše ovšem začalo na podzim roku 2015 se založením značky Felini Chocolat a spuštěním e-shopu s čokoládou. Už jsem se nespokojil s tím, co ve velkém nabízely české obchody. S přesvědčením, že čokoláda není jen fialová, jsem se proto rozhodl jít vlastní zajímavou cestou.

Po roce krásné práce s čokoládou jsem se rozhodl rozšířit nabídku a spojit zálibu v pečení s podnikáním. Do týmu jsem přizval skutečného milovníka kvalitní čokolády Petra a společně jsme začátkem roku 2017, na symbolický pátek třináctého, založili firmu Felini Donuts. Výsledkem je pestrá nabídka amerických donutů, jeden lepší než druhý. No, a protože není důvod prolévat vše olejem, naše donuty pečeme.

Chceme Ti dopřát sladké potěšení. Největším oceněním pro nás bude Tvá spokojenost a skutečnost, že se k nám budeš rád vracet. Věříme, že jdeme správným směrem. Pojď s námi.

Děkujeme za Tvou přízeň


Marek a Petr