ČOKOLÁDA

V našem obchodě se Vám naskýtá možnost vychutnat si požitek z vysoce kvalitních čokolád, pralinek a dalších produktů z nejlepších kakaových odrůd světa. Ty pocházejí z malých zpravidla rodinných řemeslných čokoládoven, které si zakládají na nejlepších surovinách a inovativním přístupu. Zárukou kvality prodávaných výrobků jsou pak ocenění z mezinárodních soutěží International Chocolate Awards a Academy of Chocolate, které všechny zmíněné čokoládovny již pro své produkty získaly.

Nabídka je pestrá - tmavé, mléčné; s oříšky, ovocné; sladké, slané i hořké a mnohem více! Těšit se můžete na nejlepší tmavé čokolády ekvádorské firmy Pacari, lahodné mléčné čokolády švýcarských mistrů z Beschle nebo italské produkty s místním ovocem a oříšky od bratří Gardiniových. Milovníci RAW produktů jistě ocení nabídku holandské značky Lovechock. No, a protože jsou chutě zákazníků bezbřehé, stále se snažíme hledat nové vynikající světové čokolády.

Sladkou chuť!

Top čokolády a pralinky

Ty, které jste si nejvíce zamilovali

Chilli

Hořká čokoláda Pacari s 60 % kakaa a chilli. Unikátní spojení nejlepšího kakaa s ostrou chutí chilli přináší milovníkům čokolády a pikantních chutí opravdové vzrušení.

Lassi

Bílá čokoláda Beschle s jogurtem, ochucená citronem a kardamonem. Skvělá osvěžující lahůdka na každý den. Prostě čokoláda, kterou musíš vyzkoušet!

100 %

Hořká raw čokoláda Pacari se 100 % kakaa. Ekvádorská odrůda kakaa Arriba má náznaky ovoce a koření s dokonalou rovnováhou nízké kyselosti a hořkosti.

Balsamikový ocet

Italská pralinka Gardini z hořké čokolády s modenským octem balsamiko.

Malina

Italská pralinka Gardini z bílé čokolády s vynikající malinovou náplní.

Grappa a akátový med

Italská pralinka Gardini z mléčné čokolády s pálenkou Grappa barricata a akátovým medem.